Nabízíme:

Originální HARMONIKOVÉ DUO Renata & Josef Pospíšilovi

Hrají ve strhujícím koncertním programu od světových evergreenů až po folklorně laděné lidové písničky

 

FAMILY HARMONIKA Pospíšil

Koncertní programy spolu s talentovanými dětmi.

 

PEPÍCÍ z PLZNĚ - duo KUPILÍK a POSPÍŠIL

Hrají písničky darebné, lidové i dvojsmyslné.

 

PLZEŇSKÝ PEPÍCÍ - duo POSPÍŠIL a KARPÍŠEK

Repertoár tvoří staropražské písničky.

 

PLZEŇSKÝ PEPÍCÍ quartet

Příležitostné sdružení muzikantů.

 

Josef Pospíšil - moderování

Profesionální moderování s využitím bohaté praxe.

 

ŠŤÁHLAVSKÁ ŠESTKA Josefa Pospíšila

Ansámbl s tradicí a popularitou trvající od roku 1979.

 

Josef Pospíšil a AGENTURA HARMONIKA

Zastupujeme různé soubory. Připravuje a zajišťuje nejrůznější přehlídky a festivaly.
Mgr.  Renata Pospíšilová absolvovala  konzervatoř  v  Praze  a vysokou školu v oboru pianový akordeon. Ovládá mistrovsky a s neuvěřitelnou grácií také typický diatonický nástroj, velice oblíbený a lidově zvaný „heligónka“ ( Steirische harmonika ). Je vítězkou mnoha mezinárodních soutěží a laureátkou festivalů.

Skvěle a s nonšalancí sobě vlastní moderuje se svým partnerem Josefem Pospíšilem pořady i v německém jazyce. V bohatém koncertním repertoáru najdete světové evergreeny, operetní i muzikálové melodie, samozřejmě známé oblíbené melodie a písničky z repertoáru dechových i folklorních kapel, které vždycky a všude báječně zvednou náladu !

 Jejich ctitelé tvrdí:, - cit.: „Renátka a Pepíček je milý partnerský umělecký pár, který umí vykouzlit a se šarmem rozdávat skvělou náladu a neopakovatelnou atmosféru v mistrovském, poctivém akustickém zábavném top show programu“.

 Spokojenost diváků, úspěšný prodej nosičů, pozitivní kritika v domácím i v zahraničním tisku vše potvrzuje. "orig. Harmonika top duo Pospisil" absolvovalo umělecké zájezdy po celé Evropě, ale i do ojedinělých a zvláštních destinací, např. do arabského Jemenu, Kolumbie, Brazílie, Anglie, Holandska, Rakouska, Německa, atd. atp.      

 

Josef Pospíšil

© 2019 originální HARMONIKOVÉ DUO Renata & Josef PospíšiloviVyrobil Martin Šach v roce 2012. Pokud se vám obsah nezobrazuje korektně, ujistěte se, že nepoužíváte moc starý prohlížeč. Doporučujeme Chrome či Firefox.

Rychlá navigace: Facebook stránka Harmoniky Pospíšilovi, YouTube videa dua R. & J., Pořad Za vesnickými muzikanty, Josef Pospíšil, Renata Pospíšilová,

telefon: +420 377 969 298 nebo +420 603 281 512, email: pospisil.harmonika@quick.cz

Adresa: AGENTURA HARMONIKA, Renata & Josef Pospíšilovi, 332 03 ŠŤÁHLAVY 550