Plzeňský Pepící - Zezinhos de Pilsen, záznam koncertu celoplošné tv

Josef Pospíšil

EN DE

Kontaktní údaje pro prodej:

Telefon

Máte-li zájem si objednat některý z nabízených výrobků, tak je možné volat či zasílat SMS na následující telefonní číslo:
  • +420 603 281 512

Email

Pokud je vám příjemnější elektronická forma komunikace, tak psát nám můžete na emailovou adresu
  • jopo.harmonika@seznam.cz

Pošta

Je-li pro vás snáze dostupnější neelektronická forma komunikace, tak posílat dopisy můžete na adresu:
AGENTURA HARMONIKA,
Josef Pospíšil,    
332 03 ŠŤÁHLAVY 550
zboží
Budou-li se vám "ZEZINHOS de Pilsen" líbit,  což nevylučujeme, můžete si objednat jejich CD  - "live" záznam jednoho koncertu z Brazílie.  Na web jsme použili kratičkou ukázku světového hitu Jaromíra Vejvody "Škoda lásky",  v latinské Americe populární "Barilito de Cervéza". 

Video-klip je  ze soukromého DVD, který je,  resp. celý hodinový pořad "Život na Jihu se Zezinhos de Pilsen a Alejandro Brittes Trio", - autorsky chráněn a nemůže být bez souhlasu brazilské televize VIDA no Sul rozmnožován... !   

PLZEŇSKÝ PEPÍCÍ -  "ZEZINHOS de Pilsen"  navázali na předchozí úspěšnou cestu do Kolumbie, do regionu César,  města Valledupar v Karibské oblasti, kde se nepřehlédnutelně prezentovali na prestižní  II.  světové přehlídce kapel s dominancí "harmoniky". 

Od toho se odvíjí další zajímavá a "exotická"  pozvání, nejen do států Jižní Ameriky..., ale např. i do arabského Yemenu  a pod.  PLZEŇSKÝ PEPÍCÍ  nabízejí program i pro další nejrůznější příležitosti! 

© 2024 Harmonikář Josef PospíšilVyrobil Martin Šach v roce 2012. Pokud se vám obsah nezobrazuje korektně, ujistěte se, že nepoužíváte moc starý prohlížeč. Doporučujeme Chrome či Firefox.

Rychlá navigace: ., YouTube videa , Pořad Za vesnickými muzikanty, Josef Pospíšil,

telefon: +420 603 281 512, email: jopo.harmonika@seznam.cz

Adresa: AGENTURA HARMONIKA, Josef Pospíšil, 332 03 ŠŤÁHLAVY 550