Kontaktní údaje:

Pošta

Je-li pro vás snáze dostupnější neelektronická forma komunikace, tak posílat dopisy můžete na adresu:

AGENTURA HARMONIKA,
Josef Pospíšil,
332 03 ŠŤÁHLAVY 550

Telefon

Máte-li zájem se s námi domluvit na nějakém našem vystoupení a podobném, tak je možné volat na libovolné z následujících dvou telefonních čísel:
  • +420 377 969 298
  • +420 603 281 512

Email

Pokud je vám příjemnější elektronická forma komunikace, tak psát nám můžete na emailovou adresu
  • jopo.harmonika@seznam.cz


Kromě standardních kontaktních údajů, které jsou uvedeny v levém sloupečku či dole v patičce, máte možnost s námi, a především dalšími návštěvníky těchto stránek, diskutovat veřejně. A to formou facebookové diskuse, která by  se měla pod tímto textem zobrazit. Pokud se tak nestalo, a vy máte chuť se veřejně podělit o svůj názor, tak zkuste stránku načíst znova. Třeba to pomůže.

Abychom ostatní návštěvníky ubránili před potencionálně nevhodným obsahem anonymních přispěvovatelů, zvolili jsme diskusi, ve které mohou diskutovat pouze neanonymní uživatelé. A vzhledem k tomu, že spousta z vás už má účet na některé z podporovaných sociálních sítích, facebookový plugin pro diskusi nám připadal nejlepší. Těm, co chtějí diskutovat, ale nechtějí se nikam registrovat, se omlouváme.

Pokud sem i tak bude vložen nevhodný (rozumějte vulgární či protizákonný) příspěvek, vyhrazujeme si právo ho vymazat.

© 2023 Harmonikář Josef PospíšilVyrobil Martin Šach v roce 2012. Pokud se vám obsah nezobrazuje korektně, ujistěte se, že nepoužíváte moc starý prohlížeč. Doporučujeme Chrome či Firefox.

Rychlá navigace: ., YouTube videa , Pořad Za vesnickými muzikanty, Josef Pospíšil,

telefon: +420 603 281 512, email: jopo.harmonika@seznam.cz

Adresa: AGENTURA HARMONIKA, Josef Pospíšil, 332 03 ŠŤÁHLAVY 550