Kontaktní údaje pro prodej:

Telefon

Máte-li zájem si objednat některý z nabízených výrobků, tak je možné volat či zasílat SMS na následující telefonní číslo:
  • +420 603 281 512

Email

Pokud je vám příjemnější elektronická forma komunikace, tak psát nám můžete na emailovou adresu
  • jopo.harmonika@seznam.cz

Pošta

Je-li pro vás snáze dostupnější neelektronická forma komunikace, tak posílat dopisy můžete na adresu:
AGENTURA HARMONIKA,
Josef Pospíšil,    
332 03 ŠŤÁHLAVY 550
zboží
   Jsem moc rád, že vám mohu v knižním vydání nabídnout příjemná zastavení s lidmi, kteří svým významem přesáhli hranice svého kraje, země i kontinentu. V historii se nedá nic překročit, ani obejít. Cesta k pramenům poznání bývá složitá, mnohé se v člověku rodí a pěstuje už od raného mládí. Kdo by neměl rád své předky, babičku, dědečka, rodiče a své „uprchlé mládí“? Mně život osudově nachystal cestu, na které jsem se mohl s muzikantskými osobnostmi potkávat a popularizovat je pro generace příští. Jejich myšlenky, vzpomínky, poselství i radost jsem zašifroval do mnoha napsaných kapitol, rozhlasových i televizních pořadů…    Jsem přesvědčen, že v každém z nás je a zůstalo mnoho tajemství, která se v šíleném každodenním běhu života ukrývají v naší mysli pořád hlouběji a připomínka dokáže nádherně osvěžit. Kdo jiný, než muzikanti, by měli oblažovat a pohladit duši. A naše duše to nutně potřebuje! Hudba provází člověka od narození až do jeho pozemského konce. Pravdou zůstává, že naší identitou je nepochybně krásná česká melodická muzika, navazující ve všech žánrech na tradice. Muzika je pro člověka jakýmsi druhem „kosmického vlnění“, které do něho prostupuje. Každý má nastavenou „oblíbenou frekvenci“ a má právo svobodné volby!       Hlásím se k myšlence, že bez znalosti historie není a ani nemůže být přítomnost přítomností, ale pouze „odtrženým ostrovem“. Ve svém věku si dovoluji vycházet i z poznání, že úspěch a uznání se může dostavit dříve, či později, jde-li o kvalitu a důvěryhodnost v předávaném sdělení.      Muziku a muzikanty, které představuji bez jakékoliv fráze „s úctou“, milovali už generace před námi. Naši předci zpívali krásné písně tryskající ze života, kořeněné radostí i smutkem. Uměli se možná lépe bavit a radovat ze života, měli více času se zastavit, ohlédnout, rozjímat… Snažení i úspěchy „kumštýřů“ prověřuje pouze neúprosný čas! Česká melodická muzika je dodnes pojmem nejen v naší maličké zemi v srdci Evropy. Milují ji generace po celém světě.             Proto rád a s muzikantkou úctou připomínám odkaz úspěšných a známých osobností české melodické hudby uplynulých let.        Citace úvodního slova autora při křtu knihy.                                        

© 2024 Harmonikář Josef PospíšilVyrobil Martin Šach v roce 2012. Pokud se vám obsah nezobrazuje korektně, ujistěte se, že nepoužíváte moc starý prohlížeč. Doporučujeme Chrome či Firefox.

Rychlá navigace: ., YouTube videa , Pořad Za vesnickými muzikanty, Josef Pospíšil,

telefon: +420 603 281 512, email: jopo.harmonika@seznam.cz

Adresa: AGENTURA HARMONIKA, Josef Pospíšil, 332 03 ŠŤÁHLAVY 550