Kontaktní údaje pro prodej:

Telefon

Máte-li zájem si objednat některý z nabízených výrobků, tak je možné volat na libovolné z následujících dvou telefonních čísel:
  • +420 377 969 298
  • +420 603 281 512

Email

Pokud je vám příjemnější elektronická forma komunikace, tak psát nám můžete na emailovou adresu

Pošta

Je-li pro vás snáze dostupnější neelektronická forma komunikace, tak posílat dopisy můžete na adresu:
AGENTURA HARMONIKA,
Renata & Josef Pospíšilovi,
332 03 ŠŤÁHLAVY 550
zboží
Druhý díl knihy popisuje další známé muzikantské rodiny, např. slavný rod Karla Komzáka, Antonína Konrádyho, Ladislava Kubeše, chodské Kupilíky, skladatele Vlastu Dvořáka z Vysočiny, popisuje historii slavných pěších pluků, sokolské hnutí a Františka Kmocha, muzikanty z Kraslic, "krále pražských harmonikářů"  heligonkáře Františka Kopeckého a populárního chromatikáře Frantu Poupě, přibližuje "mekku" harmoniky - italské město Castelfidardo a známé výrobce, zachycuje nejslavnější éru spolku VLTAVAN, popisuje podrobně výročí svateb, šátečkovou volenku,  Konopickou slavnost, Staročeské máje, Vlčnovskou jízdu králů, Moravsko-Slovácké hody na Podluží, apod. Zajímavé jsou kapitoly o dechových hudbách BABOUCI  a DOUDLEBÁCI  z Jižních Čech, o nejstarší hasičské dechovce z Vysočiny - BOŽEJÁCI, a třeba i o vyhlášené a téměř zapomenuté jedinečné dechovce SMOLOVÁCI z Chodska atd. Vše je dokumentováno, stejně jako v ostatních dílech, unikátními dobovými fotografiemi.     

© 2019 originální HARMONIKOVÉ DUO Renata & Josef PospíšiloviVyrobil Martin Šach v roce 2012. Pokud se vám obsah nezobrazuje korektně, ujistěte se, že nepoužíváte moc starý prohlížeč. Doporučujeme Chrome či Firefox.

Rychlá navigace: Facebook stránka Harmoniky Pospíšilovi, YouTube videa dua R. & J., Pořad Za vesnickými muzikanty, Josef Pospíšil, Renata Pospíšilová,

telefon: +420 377 969 298 nebo +420 603 281 512, email: pospisil.harmonika@quick.cz

Adresa: AGENTURA HARMONIKA, Renata & Josef Pospíšilovi, 332 03 ŠŤÁHLAVY 550