Kontaktní údaje pro prodej:

Telefon

Máte-li zájem si objednat některý z nabízených výrobků, tak je možné volat či zasílat SMS na následující telefonní číslo:
  • +420 603 281 512

Email

Pokud je vám příjemnější elektronická forma komunikace, tak psát nám můžete na emailovou adresu
  • jopo.harmonika@seznam.cz

Pošta

Je-li pro vás snáze dostupnější neelektronická forma komunikace, tak posílat dopisy můžete na adresu:
AGENTURA HARMONIKA,
Josef Pospíšil,    
332 03 ŠŤÁHLAVY 550
zboží
Druhý díl knihy popisuje další známé muzikantské rodiny, např. slavný rod Karla Komzáka, Antonína Konrádyho, Ladislava Kubeše, chodské Kupilíky, skladatele Vlastu Dvořáka z Vysočiny, popisuje historii slavných pěších pluků, sokolské hnutí a Františka Kmocha, muzikanty z Kraslic, "krále pražských harmonikářů"  heligonkáře Františka Kopeckého a populárního chromatikáře Frantu Poupě, přibližuje "mekku" harmoniky - italské město Castelfidardo a známé výrobce, zachycuje nejslavnější éru spolku VLTAVAN, popisuje podrobně výročí svateb, šátečkovou volenku,  Konopickou slavnost, Staročeské máje, Vlčnovskou jízdu králů, Moravsko-Slovácké hody na Podluží, apod. Zajímavé jsou kapitoly o dechových hudbách BABOUCI  a DOUDLEBÁCI  z Jižních Čech, o nejstarší hasičské dechovce z Vysočiny - BOŽEJÁCI, a třeba i o vyhlášené a téměř zapomenuté jedinečné dechovce SMOLOVÁCI z Chodska atd. Vše je dokumentováno, stejně jako v ostatních dílech, unikátními dobovými fotografiemi.     

© 2024 Harmonikář Josef PospíšilVyrobil Martin Šach v roce 2012. Pokud se vám obsah nezobrazuje korektně, ujistěte se, že nepoužíváte moc starý prohlížeč. Doporučujeme Chrome či Firefox.

Rychlá navigace: ., YouTube videa , Pořad Za vesnickými muzikanty, Josef Pospíšil,

telefon: +420 603 281 512, email: jopo.harmonika@seznam.cz

Adresa: AGENTURA HARMONIKA, Josef Pospíšil, 332 03 ŠŤÁHLAVY 550