Kontaktní údaje pro prodej:

Telefon

Máte-li zájem si objednat některý z nabízených výrobků, tak je možné volat či zasílat SMS na následující telefonní číslo:
  • +420 603 281 512

Email

Pokud je vám příjemnější elektronická forma komunikace, tak psát nám můžete na emailovou adresu
  • jopo.harmonika@seznam.cz

Pošta

Je-li pro vás snáze dostupnější neelektronická forma komunikace, tak posílat dopisy můžete na adresu:
AGENTURA HARMONIKA,
Josef Pospíšil,    
332 03 ŠŤÁHLAVY 550
zboží
Třetí díl knižního zpracování cest "Za vesnickými muzikanty" je volným přepisem hudebního cyklu České televize Praha o významných osobnostech, které ovlivnily českou dechovou a lidovou hudbu. Ojedinělá publikace je téměř rozebrána. V dokumentárních údajích, unikátních fotografiích, vyprávění rodinných pamětníků, pregnantním a stručným popisem základních CV informací sleduje např. skladatele Karla Vacka, Josefa Poncara, Jaromíra Vejvodu, Václava Bláhu, Josefa Stelibského, Jaroslava Jankovce, Karla Polatu, Antonína Borovičku,  Jindřicha Loukotu, Františka Tichého, Jiřího Voldána, Václava Vačkáře, Karla Valdaufa, Rudolfa Lampa, Jaroslava Malinu, atd., až třeba po zpěváka Standu Procházku... Na realizaci pořadů se podíleli i mnozí současní kumštýři, např. Karel Gott, Josef Vejvoda, atd. Kniha je opět plná unikátních dokumentárních fotografií i záběrů z míst „génius loci“ jednotlivých autorů.

© 2024 Harmonikář Josef PospíšilVyrobil Martin Šach v roce 2012. Pokud se vám obsah nezobrazuje korektně, ujistěte se, že nepoužíváte moc starý prohlížeč. Doporučujeme Chrome či Firefox.

Rychlá navigace: ., YouTube videa , Pořad Za vesnickými muzikanty, Josef Pospíšil,

telefon: +420 603 281 512, email: jopo.harmonika@seznam.cz

Adresa: AGENTURA HARMONIKA, Josef Pospíšil, 332 03 ŠŤÁHLAVY 550