Nabízíme:

PEPÍCÍ z PLZNĚ - duo KUPILÍK a POSPÍŠIL

Hrají písničky darebné, lidové i dvojsmyslné.

 

PLZEŇSKÝ PEPÍCÍ

Příležitostné sdružení muzikantů.

 

Josef Pospíšil - moderování

Profesionální moderování s využitím bohaté praxe.

 

ŠŤÁHLAVSKÁ ŠESTKA Josefa Pospíšila

Ansámbl s tradicí a popularitou trvající od roku 1979.

 

Josef Pospíšil a AGENTURA HARMONIKA

Zastupuje různé soubory. Připravuje a zajišťuje nejrůznější přehlídky a festivaly.

"Zdraví, štěstí, nejen dneska – přeje Pospíšilova Šťáhlavská šestka"

Pod tímto neotřelým sdělením nabízí se ctěným pannám a matkám, jakož to i pracovitým otcům, rozverné mládeži a také všemu obecenstvu prostému i noblesnímu, nevšední, jedinečný a všemi kapacitami hudebně vzdělanými doporučený ansámbl s tradicí a popularitou trvající od roku 1979.

ŠŤÁHLAVSKÁ ŠESTKA Josefa Pospíšila, v zahraničí "PILSNER POSPISILS´ HARMONIKA BAND", jest ctěným milovníkům českého oblíbeného žánru známa jako originální netradiční dechovka jak z rozhlasových, tak z televizních programů a také z koncertních pódií doma a v zahraničí.

Protagonisty a hnacím motorem kapely je harmonikář Josef Pospíšil. V cizině ho novináři a hudební recenzenti titulují lichotivým přídomkem "Originál Top Czech HARMONIKA Pepi". Ve své vlasti je známý např. z pravidelného sobotního programu České televize "Za vesnickými muzikanty", ale i z koncertních pódií. Má na svém kontě dvě "Zlaté desky" a obrovský zájem hudbymilovného publika.

Malá kapela hraje v netradičním obsazení: dvě harmoniky, trubka, klarinet, tuba, bicí a zpěv. Pro věhlas si fajnový ansámbl ze západních Čech - "Šťáhlavskou šestku", objednávají milovníci a ctitelé legrace, dobré muziky, hezkých tváří a hlavně originální a oblíbené české melodické muziky… A nejen to…

Netradiční malá kapela se proslavila hlavně vlastní tvorbou, ale také hity z německé hitparády s českými texty např.: La Pastorela, Srdíčko, Patronka Bavarie, Tak jako tenkrát, Ave Maria, atd. Pestrý, bohatý program s příjemnou muzikou a mnoha milými překvapeními určitě nadchne každého. S kapelou zpívají např. Jiří Škvára, Stáňa Fořtová – Topinková, chodské známé duo Eva Dřímalová a Josef "Dvorák" Kupilík. Diváky určitě potěší a rozesměje populární šikovný imitátor, známý také jako rozhlasový (Radio FM Plus) a televizní (TV Barrandov) moderátor Jirka Bláha.

ŠŤÁHLAVSKÁ ŠESTKA Josefa Pospíšila

© 2024 Harmonikář Josef PospíšilVyrobil Martin Šach v roce 2012. Pokud se vám obsah nezobrazuje korektně, ujistěte se, že nepoužíváte moc starý prohlížeč. Doporučujeme Chrome či Firefox.

Rychlá navigace: ., YouTube videa , Pořad Za vesnickými muzikanty, Josef Pospíšil,

telefon: +420 603 281 512, email: jopo.harmonika@seznam.cz

Adresa: AGENTURA HARMONIKA, Josef Pospíšil, 332 03 ŠŤÁHLAVY 550