Nabízíme:

PEPÍCÍ z PLZNĚ - duo KUPILÍK a POSPÍŠIL

Hrají písničky darebné, lidové i dvojsmyslné.

 

PLZEŇSKÝ PEPÍCÍ - duo POSPÍŠIL a KARPÍŠEK

Repertoár tvoří staropražské písničky.

 

PLZEŇSKÝ PEPÍCÍ quartet

Příležitostné sdružení muzikantů.

 

Josef Pospíšil - moderování

Profesionální moderování s využitím bohaté praxe.

 

ŠŤÁHLAVSKÁ ŠESTKA Josefa Pospíšila

Ansámbl s tradicí a popularitou trvající od roku 1979.

 

Josef Pospíšil a AGENTURA HARMONIKA

Zastupujeme různé soubory. Připravuje a zajišťuje nejrůznější přehlídky a festivaly.

ŠVEJK-BAND

Mnohostrannost Josefa Pospíšila oceníte třeba i ve spojení s dalším skvělým plzeňským muzikantem Milanem Benediktem Karpíškem a jeho muzikanty v ctihodné společnosti "ŠVEJK-BAND z Plzně", nebo "ŠVEJK - DUO". Jejich písničky přibližují dobu nezapomenutelné postavy Josefa ŠVEJKA, vytvořené mistrovsky Jaroslavem Haškem, dobu c.& k. rakouské monarchie, politické doby i bohatého hudebního odkazu... V této formaci jsou zváni na nejrůznější příležitosti - od koncertů, přes rauty, až po nejdivočejší veselice...! Vystupují v dobových kostýmech.

Se ŠVEJK-BANDEM mimojiné souvisí následující odkazy:

  1. Profil na fistpost.com
  2. Profil na muzikus.cz

Kocouři z Plzně

Pro jemnější publikum je tady další hudební formace, jejíž jméno sami vymysleli plzeňští hudební konzumenti a fajnoví ctitelé/ky dua Josef "Pepi" Pospíšil a Josef "Dvorák" Kupilík - "KOCOUŘI zez´ Plzně". Jen ten jejich název prý dráždí slovutné jazykozpytce. Ale co "proti gustu, žádný dišputát!". Osu jejich repertoáru tvoří klasika české lidovky a dechovky. Střídají mnoho hudebních nástrojů, pianovou harmoniku, heligonku, vozembouch, bicí soupravu / to když hrají k tanci /, fanfrnoch, lžíce, hrábě, koště, ... Pozor ovšem na fešné kocourečky, hrají hodně na city... Prý už hodně panen i dam ctihodných od rozehřátého domácího krbu odloudili... Ne nebojte se, bylo to vždycky a jen ku společnému zpívání a konzumování báječné nálady. To je totiž "jejich parketa".

S Kocoury z Plzně mimojiné souvisí následující odkazy:

  1. Fotoalbum na Rajčeti

© 2023 Harmonikář Josef PospíšilVyrobil Martin Šach v roce 2012. Pokud se vám obsah nezobrazuje korektně, ujistěte se, že nepoužíváte moc starý prohlížeč. Doporučujeme Chrome či Firefox.

Rychlá navigace: ., YouTube videa , Pořad Za vesnickými muzikanty, Josef Pospíšil,

telefon: +420 603 281 512, email: jopo.harmonika@seznam.cz

Adresa: AGENTURA HARMONIKA, Josef Pospíšil, 332 03 ŠŤÁHLAVY 550